09.07 | LIVE ACT #8 w/ Piotr Figiel – meet, talk & jam

Zapraszamy na ósme spotkania miłośników produkcji muzyki elektronicznej! Najbliższe spotkanie poprowadzi Piotr Figiel!

_____________________________________
Dwa – trzy razy w miesiącu, będziecie mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach sympatyków tworzenia syntetycznych brzmień.

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z Abletonem, czy grasz Live Acty po największych klubach w Polsce – u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Na początku każdego naszego spotkania będziecie mieli okazję posłuchać o tajnikach produkcji muzyki, występowania na żywo w formie live actu czy o tym co na backstage’u 😉 Można przerywać, mówić z pełnymi ustami i się wymądrzać!

Każdy „LIVE ACT- meet talk & jam” przejdzie płynnie w luźne jam session. Zalecamy każdemu aby przyszedł z jakąś częścią swojego setupu, żeby dla wszystkich starczyło. Będzie się natomiast czasami zdarzało, że któreś zajęcia poświęcimy w pełni jednemu z dostępnych na rynku urządzeń. Będzie wtedy możliwość wypróbowaniu go w boju!

Pierwsze spotkanie pozwoli na poznanie się, przedstawienie sylwetki prowadzącego oraz zobrazowanie Waszych potrzeb.

Żeby wziąć czynny udział w jam session należy napisać prywatną wiadomość i zawrzeć w niej:
-jaki rodzaj sprzętu weźmiecie
-jakie potrzebujecie kable
-preferowany gatunek muzyczny
Zgłoszenia przyjmujemy na jeden dzień przed wydarzeniem.
Osoby, które chcą przyjść i posłuchać będą witane z otwartymi ramionami BEZ ZAPISÓW.

Zalecamy aby NIE brać wszystkich swoich sprzętów ze sobą, aby uniknąć kakofonii podczas jammowania. MOCNO zalecamy również aby sprzęt, który macie zamiar ze sobą zabrać, miał możliwość synchronizacji z innymi sprzętami, np. poprzez midi.

https://hurtowniamuzyczna.pl/